O akcji

Małe co nieco o akcji.

Wykopoczta jest akcją, która jako jedna z wielu powstała w serwisie wykop.pl. Inicjatorem był @PanBulka i jak widać trwa ona do dziś.
Jej podstawowym założeniem jest przesyłanie sobie nawzajem listów przez użytkowników portalu z zastrzeżeniem, że adresat nie zna nadawcy do momentu otrzymania przesyłki. Dzięki temu oraz drobnemu upominkowi, który dodatkowo dołączany jest do listu, można się spodziewać naprawdę wszystkiego ;-).

Kto jest organizatorem zabawy?

W tym roku w znaczący sposób powiększyło się nam grono Organizatorów.

Poniżej znajdziesz ich loginy posortowane alfabetycznie:

Jak przebiega cała zabawa?

Najpierw organizowane są zapisy, po których następuje losowanie. Każdej osobie zostaje przydzielony inny użytkownik, któremu ma przygotować przesyłkę. Nikt jednak nie wie, od kogo sam otrzyma list, gdyż to, że osoba A pisze do B, nie oznacza, że B pisze do A (choć nie jest to wykluczone ;-P ).

Po przygotowaniu listu i upominku, na co dowodem są przesyłane organizatorom zdjęcia, użytkownicy wysyłają swoje paczki i niecierpliwie czekają na przesyłki do nich adresowane. Kiedy ta wyczekiwana chwila w końcu nastąpi wystarczy jeszcze tylko zrobić zdjęcie zawartości i przesłać je do galerii, by na koniec wszyscy mogli zobaczyć jak przebiegała zabawa. Potem pozostaje się już tylko cieszyć z otrzymanego listu i upominku! :-)

W dziale "Poprzednie edycje" można zapoznać się z dotychczasowymi użytkownikami i ich przesyłkami z dziesięciu(!) już edycji.

W razie wątpliwości zapraszamy do zapoznania się z regulaminem Wykopoczty i F.A.Q.

Wykopoczta na Facebooku

Dołącz do akcji

Panel Uczestnika FAQ Poprzednie edycje Lista Hańby Regulamin Akcji

Harmonogram akcji

XI edycja (Zima 2017)
Rozpoczęcie zapisów: 17.11 18:00
Zakończenie zapisów: 20.11 23:59
Losowanie: 21.11 18:00
Zdjęcie weryfikacyjne: 02.12 18:00
Wysyłka paczek: 05.12 18:00
Zdjęcie otrzymanej paczki: 17.12 18:00
Podsumowanie Edycji: 25.12 18:00